Yaşam

Muud’da Köfn yeni yılda da esmeye devam etti

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’un Ocak ayı en çok dinlenen listesi açıklandı. KÖFN’nin geçtiğimiz yıla damgasını vuran “Anladığım Tek Kişi Benim” müziği Ocak ayının en çok dinlenen müziği olurken, sevilen sanatçı Mabel Matiz’in “Maya” albümü yerel müzik listelerinde ilk sıralarda yerini aldı. albüm listesi. Ocak ayının en çok dinlenen yabancı albümü Harry Styles’ın Harry’s House albümü; yabancı müzik Rema’nın Calm Down modülüydü.

Türk Telekom’un yeni ve güçlü müzik arşiviyle dikkat çeken müzik platformu Muud, 2023’ün ilk ayında en çok dinlenen isimler ve albümler listesine girdi. Geçen yıla damgasını vuran platform KÖFNgrubun hit kesimi ” Sadece ben anlıyorum” Ocak ayının en çok dinlenen müziği oldu.

Semicenk yeni yılda en çok dinlenen sanatçı oldu

Yine 2022’nin en çok dinlenen isimlerinden biri, Semicenk Ocak ayında “Yeli Sanatçılar” kategorisinde birinci oldu. Pop müziğin popüler isimlerinden biri Mabel Matiztarafından 2018 yılında yayınlandı ” Maya”, “Yerli Albümler” listesinin başında yer aldı.

Harry Styles yabancılarla fırtına gibi esiyor

Muud’un en çok dinlenen yabancı sanatçılar kategorisinde bir numara. Eminem oldu. Ocak ayında en çok dinlenen yabancı albüm” Harry Styles’ın  Ev” albüm yapılırken; Yabancı Bekarlar listesi Rema Sakinleşiyorparça birinci oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu