Haber

Jandarmanın 184. kuruluş yılı kutlandı

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184. yıl dönümü münasebetiyle Havza İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Çavuş Özkan Parlak ve beraberindekiler, Kaymakam Cengiz Nayman’ı ziyaret etti.

Ziyarette Nayman’a faaliyetleri hakkında bilgi veren Brilliant, “184. yılını kutlamaktan gurur duyuyoruz. Böylesine büyük ve onurlu bir ailenin mensubu olmaktan her zaman gurur duydum ve ömrümün sonuna kadar da taşıyacağım. . Desteğiniz için teşekkür ederim.” söz konusu.

Nayman, Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü de kutlayarak, “İlçemizde huzur ve inanç ortamının tesis edilmesinde göstermiş olduğunuz büyük gayret ve özveriyi yakından takip ediyorum. Bu vesileyle başta ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere birlik ve beraberliğin korunması için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle anıyoruz. ülkemizin ayrılmaz bütünlüğüne ve Cumhuriyetimizin temel niteliklerine şükran ve minnetle sunuyor, özverili Jandarma görevlileri ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyoruz.” terimini kullandı.

Ziyaret sonunda üstün başarı ve başarı belgeleri almaya hak kazanan jandarma görevlisine Nayman tarafından belgeleri verildi.

kucukcekmece-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu