Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in “Millet Devlete Yakışır” kampanyası

DÜZGÜN Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “Devlet Millete Yakışır” kampanyası başladı.

İYİ Parti’den yapılan açıklamada, Akşener’in 2023 seçimleri kapsamında hazırladığı Cumhurbaşkanlığı irtibat kampanyasının başladığı bildirildi.

Akşener’in milletvekilliği, İçişleri Bakanlığı, TBMM Başkan Yardımcılığı ve İYİ Parti Genel Başkanlığı’na kadar uzanan 28 yıllık aktif siyasi yaşamının “adalet, ciddiyet, samimiyet, merhamet” vurgusu yapılan kampanyada yer aldığı belirtildi. , cesaret, millet, liyakat ve başbakan” ifadelerine yer verildi.

“Devlete Adalet Yakışır, Devlete Ciddiyet Yakışır, Devlete Samimiyet Yakışır, Devlete Merhamet Yakışır, Cesaret Devlete Yakışır, Millete Devlet Yakışır, Başbakan Yakışır” sloganlarının kullanıldığı kampanyada; Akşener’in başbakanlık amacının gerçekleştiği ve ilgili masrafları devletin karşılayacağı belirtildi.

Türkiye genelinde billboardlara yansıtılacak olan kampanyanın “Adalet Devlete Yakışır” sloganının iki versiyon halinde hazırlandığı açıklandı. İlk versiyonda Akşener’in Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde hanımlarla ortada olduğu, ikinci versiyonda ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte olduğu fotoğrafların İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde olduğu bildirildi. Saraçhane mitinginde kullanıldı.

Kampanyanın dijital bağlantısının ise önümüzdeki günlerde Akşener’in sosyal medya hesaplarından görseller paylaşılarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

haber-goynuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu