Haber

Başkan Büyükakın: “Motivasyonumuz tamam, hedefimiz belli”

AK Parti İl Kadın Kolları’nın düzenlediği toplantıya katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Motivasyonumuz tam, hedefimiz belli. 2023 seçimlerinden milletimizin desteğiyle galip çıkacağız. Cumhurbaşkanımız da çıkacaktır” dedi. bir kez daha seçilerek ülkemize hizmet etmeye devam edin.”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanlığı konut sahipliğinde düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı. Büyükakın programda yaptığı konuşmada 2023 seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “Öncelikle şunun altını çizmek istiyorum. Motivasyonumuz tam, hedefimiz belli. 2023 seçimlerinden galip çıkacağız.” Milletimizin desteğiyle Cumhurbaşkanımız bir kez daha seçilerek ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.”

“AK Parti kurulduğu günden bu yana kadınlarımıza her zaman değer vermiştir”

Büyükakın, çalışma ve hizmet politikasını yerine getirmek için durmaksızın çalıştıklarını söyledi. Bu hizmetlerin en değerli itici gücü ise teşkilatlarımız, kadın kollarımızdır. AK Parti kurulduğu günden bu yana kadınlarımıza her zaman değer vermiş ve her zaman siyasetin içinde olmaları gerektiğini savunmuştur. Bugün ve her zaman kadın kollarımızın bizimle paylaştığı fikirlere değer veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. “Sokağa ulaşmak için büyük çaba sarf ederken en büyük desteği teşkilatımız veriyor. Yıllardır her zamanki şehrimize ve ülkemize hizmet ederken en büyük ilhamı da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan alıyoruz.” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu